Osnovne škole – kupci

Osnovne škole u RH (njih 294 prema zadnjem popisu) veliki su prijatelji audio knjiga. Koristeći audio knjige u nastavi, planiranju metodike rade s većim grupama djece kao i obilježavanja obljetnica Materinskog jezika, Mjeseca hrvatske knjige i slično – audio knjige našle su svoje mjesto i u učionicama i u školskim knjižnicama. Ukoliko želite vidjeti popis kupaca u dječjim vrtićima i knjižnicama pogledajte referentnu listu. Ako želite naručite knjige za svoju školu, pošaljite jednostavan mail na adresu biblioteka@medus.hr s podacima, odabirom knjiga i količini. Mi ćemo pripremiti sve ostalo. Poštarina je na naš račun.

Posebna novost: uskoro kreće akcija za nagrađivanje učenika na kraju školske godine. Audio knjige su prekrasan poklon. Kontaktirajte nas i pripremit ćemo lijepe pakete za Vas i Vaše male odlikaše.

Pogledajte popis. Ako se želite pojaviti na njemu, sve što je potrebno … naručite knjige.

Osnovne škole s audio knjigama Biblioteke MEDUS
OŠ DUGO SELO DUGO SELO
OŠ ĐURE DEŽELIĆA IVANIĆ GRAD
OŠ EUGENA KVATERNIKA VELIKA GORICA
OŠ JURJA HABDELIĆA VELIKA GORICA
I. OŠ VRBOVEC VRBOVEC
OŠ ANTUNA AUGUSTINČIĆA ZAPREŠIĆ
OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ PRIGORJE BRDOVEČKO
OŠ RUGVICA DUGO SELO
OŠ KLINČA SELA JASTREBARSKO
OSNOVNA ŠKOLA GRADEC GRADEC
OŠ ANTE KOVAČIĆA MARIJA GORICA
OŠ BISTRA DONJA BISTRA
OŠ “KSAVER ŠANDOR ĐALSKI” ZABOK
OŠ J. LESKOVARA PREGRADA
COO ZAJEZDA (O.Š.) BUDINŠČINA
OŠ MATIJE GUPCA GORNJA STUBICA
OŠ PAVLA ŠTOOSA KRALJEVEC NA SUTLI
OŠ OROSLAVJE OROSLAVJE
OSNOVNA ŠKOLA SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ
OŠ D. TRSTENJAKA HRVATSKA KOSTAJNICA
OŠ VLADIMIRA VIDRIĆA KUTINA
OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA PETRINJA
OŠ IVANA KUKULJEVIĆA SISAK
OŠ 22. LIPNJA SISAK
OŠ “BRAĆA BOBETKO” SISAK
OŠ VIKTOROVAC SISAK
OŠ GALDOVO SISAK
OŠ SUNJA SUNJA
PŠ Belavić DUGA RESA
OŠ “IVAN GORAN KOVAČIĆ” DUGA RESA
OŠ DUBOVAC KARLOVAC
OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ OGULIN
OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KVATERNIKA RAKOVICA
OSNOVNA ŠKOLA LUDBREG LUDBREG
II. OŠ VARAŽDIN VARAŽDIN
VI. OŠ VARAŽDIN VARAŽDIN
OSNOVNA ŠKOLA VIDOVEC VIDOVEC
OSNOVNA ŠKOLA VINICA VINICA
OŠ ANTE STARČEVIĆA LEPOGLAVA
OŠ “BRAĆA RADIĆ” KOPRIVNICA
C. za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju (O.Š.) KRIŽEVCI
OŠ PROF. BLAŽA MAĐERA NOVIGRAD PODRAVSKI
OŠ SIDONIJE RUBIDO ERDÖDY GORNJA RIJEKA
OŠ MOLVE MOLVE
III. OŠ BJELOVAR BJELOVAR
IV. OŠ BJELOVAR BJELOVAR
V. OŠ BJELOVAR BJELOVAR
ČEŠKA OŠ JANA AMOSA KOMENSKOG DARUVAR
CENTAR “RUDOLF STEINER” (O.Š.) DARUVAR
OŠ TRNOVITIČKI POPOVAC TRNOVITIČKI POPOVAC
OŠ MIRKA PEREŠA KAPELA
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA VELIKI GRĐEVAC
OŠ V. NAZORA CRIKVENICA
OSNOVNA ŠKOLA ZVONKA CARA CRIKVENICA
OŠ “RIKARD KATALINIĆ JERETOV” OPATIJA
OSNOVNA ŠKOLA BRAJDA RIJEKA
OŠ “SAN NICOLO” RIJEKA
OŠ “VLADIMIR GORTAN” RIJEKA
OSNOVNA ŠKOLA PEĆINE RIJEKA
OSNOVNA ŠKOLA IVANKE TROHAR FUŽINE
OSNOVNA ŠKOLA VIKTORA CARA EMINA LOVRAN
OŠ DR. BR MARKOVIĆA RAVNA GORA
OSNOVNA ŠKOLA MRKOPALJ MRKOPALJ
OŠ DR. FRANJE TUĐMANA LIČKI OSIK
OŠ “DR. A STARČEVIĆ” KLANAC
OSNOVNA ŠKOLA ANŽ FRANKOPAN KOSINJ
OŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA NOVALJA
OŠ DR. F.TUĐMANA KORENICA
OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ ORAHOVICA
OŠ “VLADIMIR NAZOR” VIROVITICA
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA ČAČINCI
OŠ “DOBRIŠA CESARIĆ” POŽEGA
OŠ JULIJA KEMPFA POŽEGA
OŠ ANTUNA KANIŽLIĆA POŽEGA
OSNOVNA ŠKOLA VILIMA KORAJCA KAPTOL
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA NOVA GRADIŠKA
OSNOVNA ŠKOLA “IVAN MEŠTROVIĆ” VRPOLJE
OSNOVNA ŠKOLA “STJEPAN RADIĆ” OPRISAVCI
OSNOVNA ŠKOLA MARKOVAC VRBOVA
OSNOVNA ŠKOLA BENKOVAC BENKOVAC
OŠ JOSIPA ANTUNA ĆOLNIĆA ĐAKOVO
OŠ LJUDEVITA GAJA OSIJEK
OSNOVNA ŠKOLA “GRIGOR VITEZ” OSIJEK
OSNOVNA ŠKOLA MATIJE PETRA KATANČIĆA VALPOVO
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA JURJA STROSSMAYERA ĐURĐENOVAC
OSNOVNA ŠKOLA BILJE BILJE
OSNOVNA ŠKOLA MIROSLAVA KRLEŽE ČEPIN
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA JURJA STROSSMAYERA TRNAVA
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNOVAC ANTUNOVAC
OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA-PETROPOLJSKOG DRNIŠ
OŠ JURJA DALMATINCA ŠIBENIK
OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA VINKOVCI
OŠ VLADIMIRA NAZORA VINKOVCI
OŠ “A.G. MATOŠ” VINKOVCI
OŠ “MARA ŠVEL – GAMIRŠEK” VRBANJA
OŠ HVAR HVAR
OŠ “STJEPAN RADIĆ” IMOTSKI
OŠ GORNJA POLJICA DONJI DOLAC
OŠ MAJSTORA RADOVANA TROGIR
OŠ “PETAR BERISLAVIĆ” TROGIR
OSNOVNA ŠKOLA VRGORAC VRGORAC
OSNOVNA ŠKOLA MARJAN SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA BOL SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA SKALICE SPLIT
OŠ MANUŠ SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA SPINUT SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA POJIŠAN SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA LUČAC SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA BRDA SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE SPLIT
OSNOVNA ŠKOLA KMAN-KOCUNAR SPLIT
OŠ SUĆIDAR SPLIT
OŠ “GRIPE” SPLIT
OŠ STOBREČ STOBREČ
OSNOVNA ŠKOLA “BOL” BOL
OŠ V NAZORA POSTIRA
OSNOVNA ŠKOLA “BRAĆA RADIĆ” DONJI MUĆ
OSNOVNA ŠKOLA GROHOTE GROHOTE-ŠOLTA
OŠ JELSA JELSA
OSNOVNA ŠKOLA “IVAN DUKNOVIĆ” MARINA
OŠ “VAZMOSLAV GRŽALJA” BUZET
OŠ VLADIMIRA NAZORA PAZIN
OŠ VIDIKOVAC PULA
OŠ JURJA DOBRILE ROVINJ
OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA DUBROVNIK
OSNOVNA ŠKOLA PETRA KANAVELIĆA KORČULA
OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA METKOVIĆ
OSNOVNA ŠKOLA STON STON
OSNOVNA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA OREBIĆ
OSNOVNA ŠKOLA KULA NORINSKA KULA NORINSKA
OSNOVNA ŠKOLA TRPANJ TRPANJ
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
OŠ JABUKOVAC ZAGREB
OŠ MIROSLAVA KRLEŽE ZAGREB
OŠ PANTOVČAK ZAGREB
OŠ KSAVERA ŠANDORA GJALSKOGA ZAGREB
OŠ OTONA IVEKOVIĆA ZAGREB-Susedgrad
OSNOVNA ŠKOLA KUSTOŠIJA ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA IVANA CANKARA ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA PETRA ZRINSKOG ZAGREB
OŠ DR. ANTE STARČEVIĆA ZAGREB-Dubrava
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA ZAGREB-Dubrava
OŠ ČUČERJE ZAGREB-Dubrava
OŠ VJENCESLAVA NOVAKA ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA ZAGREB-Dubrava
OSNOVNA ŠKOLA MARKUŠEVEC ZAGREB-Dubrava
OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA DR. IVAN MERZ ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA ŽITNJAK ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA FRANA KRSTE FRANKOPANA ZAGREB
OŠ VUKOMEREC ZAGREB
OŠ STENJEVEC ZAGREB-Susedgrad
OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA ZAGREB-Susedgrad
OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA ZAGREB-Susedgrad
OSNOVNA ŠKOLA TITUŠA BREZOVAČKOG ZAGREB-Susedgrad
OŠ GORNJE VRAPČE ZAGREB-Susedgrad
OSNOVNA ŠKOLA HORVATI ZAGREB
OŠ KRALJA TOMISLAVA ZAGREB
II. OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA ZAGREB
OŠ MATIJE GUPCA ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA RUDEŠ ZAGREB
OŠ CVJETNO NASELJE ZAGREB
OŠ GRIGORA VITEZA ZAGREB
OŠ MARINA DRŽIĆA ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA BREZOVICA
OŠ ZAPRUĐE ZAGREB-NOVI ZAGREB
OŠ TRNSKO ZAGREB-NOVI ZAGREB
OŠ MIROSLAVA MRKŠE ZAGREB-NOVI ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA OTOK ZAGREB-Sloboština
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE GOLJAK (O.Š.) ZAGREB
OŠ BRESTJE SESVETE
OŠ 108. BRIGADE ZNG 4, 35252 SIBINJ
OŠ A. B. ŠIMIĆA TRNOVČICA BB, 10040 ZAGREB
OŠ A. G. MATOŠ OHRIDSKA 21, 32100 VINKOVCI
OŠ A. STARČEVIĆA KRALJA TOMISLAVA 1, 31531 VILJEVO
OŠ ANE KATARINE ZRINSKI MATIJE GUPCA 22, 32282 RETKOVCI
OŠ ANTE KOVAČIĆA GORIČKI TRG 3, 10299 MARIJA GORICA
OŠ ANTUN MIHANOVIĆ S. RADIĆA 156, 35410 NOVA KAPELA
OŠ ANTUNA KANIŽLIĆA A. KANIŽLIĆA 2, 34000 POŽEGA
OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA DUBEČKA 5, 10040 ZAGREB
OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA GUNDULIĆEVA 5A, 31000 OSIJEK
OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA A. MIHANOVIĆA 35, 35000 SLAVONSKI BROD
OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA PETROPOLJSKOG A. MIHANOVIĆA 4, 22230 DRNIŠ
OŠ BARTOLA KAŠIĆA VRISNIČKA 4, 10000 ZAGREB
OŠ BISTRA BISTRANSKA 30, 10298 POLJANICA BISTRANSKA
OŠ BOL HRVATSKIH ISELJENIKA 10, 21000 SPLIT
OŠ BRAĆE RADIĆ BOLNIČKA 55, 34550 PAKRAC
OŠ BRDA PUT BRDA 2, 21000 SPLIT
OŠ BRESTJE ULICA POTOČNICA BB, 10360 SESVETE
OŠ BREZOVICA BREZOVIČKA CESTA 98A, 10257 BREZOVICA
OŠ CAVTAT
OŠ CVJETNO NASELJE CVJETNA CESTA 17, 10000 ZAGREB
OŠ ČUČERJE ČUČERSKA CESTA 383, 10040 ZAGREB
OŠ DOBRIŠE CESARIĆA POŽEGA
OŠ DR. ANTE STARČEVIĆA SV. LEOPOLDA MANDIĆA 55, 10040 ZAGREB
OŠ DR. IVAN MERZ RAČKOGA 4, 10000 ZAGREB
OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA BOLNIČKA 60 A, 10000 ZAGREB
OŠ DRENJE GAJEVA 28, 31418 DRENJE
OŠ DUBOVAC PRIMORSKA 9, 47000 KARLOVAC
OŠ DUGO SELO JOSIPA ZORIĆA 86, 10370 DUGO SELO
OŠ ÐURE DEŽELIĆA PARK S. POSEZIJA BB, 10310 IVANIĆ GRAD
OŠ EUGENA KVATERNIKA RAKOVICA BB, 47245 RAKOVICA
OŠ EUGENA KVATERNIKA ŠKOLSKA 4, 10410 VELIKA GORICA
OŠ FRAN KRSTO FRANKOPAN FRANKOPANSKA 40, 51500 KRK
OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA IVANIĆGRADSKA 24, 10000 ZAGREB
OŠ FRANJE TUÐMANA SV. MARTINA 16, 31300 BELI MANASTIR
OŠ GORNJA POLJICA NEČAJ 43, 21203 DOLAC DONJI
OŠ GRADEC GRADEC 75, 10345 GRADEC
OŠ GRIGOR VITEZ KORČULANSKA 1, 31000 OSIJEK
OŠ GRIGOR VITEZ KRUGE 46, 10000 ZAGREB
OŠ HORVATI HORVAĆANSKA CESTA 6, 10000 ZAGREB
OŠ HVAR PUČKOG USTANKA BB, 21450 HVAR
OŠ I. B. MAŽURANIĆ ŠKOLSKA 1, 32271 ANDRIJAŠEVCI
OŠ III BJELOVAR ULICA TOME BAKAČA 11D, 43000 BJELOVAR
OŠ IVAN DUKNOVIĆ DON FRANE MACANOVIĆA 1, 21222 MARINA
OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ TRG BANA JOSIPA JELAČIĆA 23, 34330 VELIKA
OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ M. GUPCA 29, 35420 STARO PETROVO SELO
OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ MESIĆEVA 35, 10000 ZAGREB
OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ BANA J. JELAČIĆA 8, 47250 DUGA RESA
OŠ IVAN MEŠTROVIĆ BANA J. JELAČIĆA 50A, 35210 VRPOLJE
OŠ IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ KOLODVORSKA 31, 10291 PRIGORJE BRDOVEČKO
OŠ IVANA CANKARA CANKAREVA 10, 10000 ZAGREB
OŠ IVANA MAŽURANIĆA JAVORINSKA 1, 10040 ZAGREB
OŠ IVANKE TROHAR BREG 124 A, 51322 FUŽINE
OŠ J. A. ČOLNIĆA TRG N. Š. ZRINSKOG 4, 31400 ÐAKOVO
OŠ J. J. STROSSMAYERA A. STEPINCA BB, 31511 ÐURÐENOVAC
OŠ JABUKOVAC JABUKOVAC 30, 10000 ZAGREB
OŠ JELSA PELINJE BB, 21465 JELSA
OŠ JOSIP KOZARAC N. Š. ZRINSKOG 2, 33520 SLATINA
OŠ JURJA HABDELIĆA ŠKOLSKA 1, 10410 VELIKA GORICA
OŠ KLINČA SELA KOLODVORSKA 5, 10452 ZDENČINA
OŠ KMAN-KOCUNAR BENKOVAČKA 10, 21000 SPLIT
OŠ KSAVER ŠANDOR ÐALSKI MLINARSKA CESTA 35, 10000 ZAGREB
OŠ KULA NORINSKA TRG HRVATSKIH ŽRTAVA 17, 20341 KULA NORINSKA
OŠ KUSTOŠIJA SOKOLSKA 7
OŠ LIPIK ŠKOLSKA 25, 34551 LIPIK
OŠ LUČAC OMIŠKA 27, 21000 SPLIT
OŠ LUDBREG ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 17, LUDBREB
OŠ LUKA PERKOVIĆ BRINJE FRANKOPANSKA 44, 53260 BRINJE
OŠ LJUDEVITA GAJA LJUDEVITA GAJA 24, 35400 NOVA GRADIŠKA
OŠ LJUDEVITA GAJA MIHOVLJAN BB, 49252 MIHOVLJAN
OŠ M. A. RELKOVIĆA IGNJATA BRLIĆA 1, 35425 DAVOR
OŠ M. P. KATANČIĆ I. L. RIBARA 3, 31550 VALPOVO
OŠ MANUŠ VUKOVARSKA 11, 21000 SPLIT
OŠ MARA ŠVEL-GARMIŠEK M. GUPCA 23, 32254 VRBANJA
OŠ MARIA MARTINOLIĆA OMLADINSKA BB, 51550 MALI LOŠINJ
OŠ MARINA DRŽIĆA 10000 ZAGREB
OŠ MARINA DRŽIĆA VOLANTINA 6, 20000 DUBROVNIK
OŠ MARJAN GAJEVA 1, 21000 SPLIT
OŠ MARKOVAC VRBOVA 256, 35414 VRBOVA
OŠ MARKOVAC VRBOVA 256, 35414 VRBOVA
OŠ MARKUŠEVEC MARKUŠEVEČKA CESTA 160, 10040 ZAGREB
OŠ MATE LOVRAKA ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 13, 10040 ZAGREB
OŠ MATIJA GUBEC J. J. STROSSMAYERA 3, 32280 JARMINA
OŠ MATIJA GUBEC PREOBRAŽENSKI TRG 11, 31417 PIŠKOREVCI
OŠ MATIJE GUPCA DAVORINA BAZJANCA 2, 10000 ZAGREB
OŠ MIROSLAVA KRLEŽE KRALJA ZVONIMIRA 100, 31431 ČEPIN
OŠ MLADOST SJENJAK 7, 31000 OSIJEK
OŠ OTOK
OŠ OTONA IVEKOVIĆA
OŠ PANTOVČAK HERCEGOVAČKA 108, 10000 ZAGREB
OŠ PAVLA ŠTOOSA KRALJEVEC NA SUTLI 125, 49294 KRALJEVEC NA SUTLI
OŠ PETAR BERISLAVIĆ OBALA BANA BERISLAVIĆA 16, 21220 TROGIR
OŠ PETRA KANAVELIĆA A. STARČEVIĆA 1, 20260 KORČULA
OŠ PETRA PRERADOVIĆA TRG P. PRERADOVIĆA 1, 23000 ZADAR
OŠ PETRA ŠEGEDINA JOZA ŠUNJA 4, 20250 OREBIĆ
OŠ PLOKITE SLAVONSKA 13, 21000 SPLIT
OŠ POJIŠAN VIŠKA 12, 21000 SPLIT
OŠ POREČ KARLA HUGUESA 7, 52440 POREČ
OŠ RETFALA KAPELSKA 51A, 31000 OSIJEK
OŠ RUDEŠ JABLANSKA 51, 10000 ZAGREB
OŠ RUGVICA POSAVSKA 2, 10370 DUGO SELO
OŠ SIKIREVCI LJUDEVITA GAJA 11, 35224 SIKIREVCI
OŠ SKALICE PUT SKALICA 18, 21000 SPLIT
OŠ STJEPAN RADIĆ OPRISAVCI BB, 35213 OPRISAVCI
OŠ STJEPAN RADIĆ KRALJA ZVONIMIRA 8, 20350 METKOVIĆ
OŠ SUĆIDAR PERIVOJ ANE ROJE 1, 21000 SPLIT
OŠ ŠIMUNA KOŽIĆIĆA BENJE ASJE PETRIČIĆ 7, 23000 ZADAR
OŠ TIN UJEVIĆ OPATIJSKA 46, 31000 OSIJEK
OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG ŠPANSKO 1, 10090 ZAGREB
OŠ VAZMOSLAV GRŽALJA II ISTARSKE BRIGADE 18, 52420 BUZET
OŠ VELA LUKA OBALA 3 BR. 1, 20270 VELA LUKA
OŠ VIKTOR CAR EMIN TRG KRALJA TOMISLAVA 8, 35214 DONJI ANDRIJEVCI
OŠ VIKTORA CARA EMINA 9. RUJNA 4, 51414 LOVRAN
OŠ VIKTOROVAC 44000 SISAK
OŠ VILIMA KORAJCA ŠKOLSKA 12, 34334 KAPTOL
OŠ VLADIMIR NAZOR VINODOLSKA BB, 51260 CRIKVENICA
OŠ VLADMIR NAZOR I. K. SAKCINSKOG 46A, 32100 VINKOVCI
OŠ VLADMIR NAZOR MASARYKOVA 21, 33000 VIROVITICA
OŠ VLADMIR NAZOR FRANJE MARINIĆA 9, 35000 SLAVONSKI BROD
OŠ VLADMIRA NAZORA KALNIČKA 17, 31431 ČEPIN
OŠ VRBOVEC (PRVA) TRG P. ZRINSKOG 2, 10340 VRBOVEC
OŠ ZMAJEVAC ŠPORTSKA 2A, 31307 ZMAJEVAC
OŠ ŽITNJAK PETRUŠEVEC 1, 10000 ZAGREB